Weekly Archive by Node Type (6.x-2.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Node type settings
gl: Configuración do tipo de nodo

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Week
gl: Semana

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo
