Weekly Archive by Node Type (6.x-2.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Week
ca: Setmana

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: more...
ca: més...

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament
