Weekly Archive by Node Type (6.x-2.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Node type settings
fi: Sisältötyyppien asetukset

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Week
fi: Viikko

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: more...
fi: lisää...

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot
