Weekly Archive by Node Type (6.x-2.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Node type settings
hu: Tartalomtípus beállítások

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Week
hu: Hét

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: more...
hu: tovább…

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Machine readable type name
hu: Típus gépek által olvasható neve

en: Day name (Sunday, Monday...Saturday) of the first day of the week
hu: A hét első napjának neve (hétfő, kedd, ..., vasárnap)

en: Day name (Sunday, Monday...Saturday) of the last day of the week
hu: A hét utolsó napjának neve (hétfő, kedd, ..., vasárnap)
