Weekly Archive by Node Type (6.x-2.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Node type settings
nl: Inhoudstype-instellingen

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Link text
nl: Linktekst

en: more...
nl: meer...

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen
