Weekly Archive by Node Type (6.x-2.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Node type settings
uk: Налаштування типу матеріалу

en: Weekly archives
uk: Тижневі архіви

en: Sort links in chronological order
uk: Сортувати посилання в хронологічному порядку

en: Sort archive page in chronological order
uk: Сортувати сторінки з архівами в хронологічному порядку

en: Paginate archive page
uk: Показувати архіви посторінково

en: If checked the output will be split into pages. The number of posts will respect the global nodes per page setting.
uk: Якщо відзначене, то зміст архівів буде показуватися з розбивкою по сторінках. Кількість повідомлень на сторінку настроюється в <a href=""?q=admin/content/node-settings"">загальних установках сайту</a>.

en: administer week
uk: адміністрування тижня

en: Create block containing a list of weekly archives.
uk: Створити блок, який містить перелік щотижневих архівів.

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Week
uk: Тиждень

en: Link text
uk: Текст посилання

en: more...
uk: ще...

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни
