Weekly Archive by Node Type (6.x-2.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Weekly archives
fa: آرشیوهای هفتگی

en: Create block containing a list of weekly archives.
fa: ایجاد بلوک شامل یک فهرست از آرشیوهای هفتگی.

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی
