Weekly Archive by Node Type (6.x-2.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Node type settings
pt: Configurações para o tipo de node

en: Global settings
pt: Configurações globais

en: Week
pt: Semana

en: Link text
pt: Texto do link

en: more...
pt: mais...

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição
