Weekly Archive by Node Type (6.x-2.4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Global settings
it: Impostazioni globali

en: Week
it: Settimana

en: Link text
it: Testo del collegamento

en: more...
it: altro...

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione
