Weekly Archive by Node Type (6.x-2.5) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Node type settings
de: Beitragstypeinstellungen

en: Global settings
de: Globale Einstellungen

en: Week
de: Woche

en: Link text
de: Link-Text

en: more...
de: mehr ...

en: Replacement patterns
de: Ersetzungsmuster

en: Archive title
de: Archivtitel
