Weekly Archive by Node Type (6.x-2.5) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: administer week
hr: administriraj tjedan

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Week
hr: Tjedan

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci
