Weekly Archive by Node Type (6.x-2.5) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: Week
ja: 週

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: more...
ja: 続き...

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン
