Weekly Archive by Node Type (6.x-2.6) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Week
lv: Nedēļa

en: Link text
lv: Saites teksts

en: more...
lv: vairāk...

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Day name (Sunday, Monday...Saturday) of the first day of the week
lv: Pirmā nedēļas diena (Pirmdiena, Otrdiena...Svētdiena)

en: Day name (Sunday, Monday...Saturday) of the last day of the week
lv: Pēdējā nedēļas diena (Pirmdiena, Otrdiena...Svētdiena)
