Weekly Archive by Node Type (6.x-2.6) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Global settings
vi: Thiết đặt toàn cục

en: Week
vi: Tuần

en: Link text
vi: Văn bản dùng làm liên kết

en: more...
vi: xem thêm...

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế
