Weekly Archive by Node Type (6.x-2.7) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Week
eu: Astea

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Day name (Sunday, Monday...Saturday) of the first day of the week
eu: Egunaren izena (Igandea, Astelehena...Larunbata) astearen lehenengo eguna.

en: Day name (Sunday, Monday...Saturday) of the last day of the week
eu: Egunaren izena (Igandea, Astelehena...Larunbata) astearen azken eguna.
