Weekly Archive by Node Type (6.x-2.7) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Weekly archives
tr: Haftalık arşiv

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Week
tr: Hafta

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları
