Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Size
bn: সাইজ

en: Weight
bn: ভর

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: Medium
bn: মাঝারি
