Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Size
bs: Veličina

en: Weight
bs: Težina

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Medium
bs: Srednje

en: Full node
bs: Puni node
