Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Size
ca: Mida

en: Weight
ca: Pes

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Icon
ca: Icona

en: Teaser
ca: Resum

en: Node links
ca: Enllaços del node

en: Medium
ca: Mitjana

en: Button
ca: Botó

en: Full node
ca: Node complet
