Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Size
cs: Velikost

en: Weight
cs: Váha

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Icon
cs: Ikona

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Node links
cs: Odkazy na uzly

en: Medium
cs: Střední

en: Button
cs: Tlačítko

en: Full node
cs: Celý uzel
