Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Size
cy: Maint

en: Weight
cy: Pwysau

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Medium
cy: Canolig
