Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Size
el: Μέγεθος

en: Weight
el: Βάρος

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Display Settings
el: Ρυθμίσεις Εμφάνισης

en: Node links
el: Σύνδεσμοι για κόμβους

en: Medium
el: Μέσο

en: Button
el: Κουμπί

en: Full node
el: Πλήρης μορφή
