Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Size
eo: Grandeco

en: Weight
eo: Pezo

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Node links
eo: Noda ligilo

en: Medium
eo: Medio

en: Button
eo: Butono
