Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Size
fi: Koko

en: Weight
fi: Paino

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Icon
fi: Ikoni

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Node links
fi: Solmujen linkit

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Button
fi: Nappi

en: Full node
fi: Koko solmu
