Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Size
ja: サイズ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Icon
ja: アイコン

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Display Settings
ja: 表示設定

en: Node links
ja: ノードリンク

en: Medium
ja: 中程度

en: Button
ja: ボタン

en: Full node
ja: 完全なノード
