Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Size
jv: Ukuran

en: Weight
jv: Urutan

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Icon
jv: Ikon

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Medium
jv: Sedheng
