Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം
