Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Size
mr: आकार

en: Weight
mr: मुल्य

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे
