Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Medium
pa: ਵੱਧ
