Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Size
fa: اندازه

en: Weight
fa: وزن

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Icon
fa: شمایل

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Node links
fa: واصلهای گره

en: Medium
fa: متوسط

en: Button
fa: دکمه
