Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Size
sl: Velikost

en: Weight
sl: Teža

en: Medium
sl: Srednja
