Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Size
tr: Boyut

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Icon
tr: Simge

en: Teaser
tr: Özet

en: Display Settings
tr: Görüntüleme Ayarları

en: Node links
tr: Düğüm bağlantıları

en: Medium
tr: Orta

en: Button
tr: Düğme

en: Full node
tr: Tüm düğüm
