Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Size
az: Ölçü

en: Weight
az: Çəki

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Icon
az: İconka

en: Teaser
az: Tizer

en: Medium
az: Orta

en: Button
az: Düymə
