Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Size
gu: માપ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Medium
gu: મધ્યમ
