Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Size
he: גודל

en: Weight
he: משקל

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Icon
he: סמל

en: Teaser
he: תקציר

en: Medium
he: בינוני

en: Button
he: כפתור

en: Full node
he: פריט תוכן מלא
