Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Size
hr: Veličina

en: Weight
hr: Težina

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Icon
hr: Ikona

en: Teaser
hr: Mamac

en: Medium
hr: Srednji

en: Button
hr: Gumb

en: Full node
hr: Cijeli node
