Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Size
hy: Չափ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ
