Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Size
ka: ზომა

en: Weight
ka: წონა

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Button
ka: ღილაკი
