Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Size
ne: आकार

en: Weight
ne: वजन

en: Medium
ne: माध्यम

en: Button
ne: बटन
