Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Size
oc: Talha

en: Weight
oc: Pes

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Node links
oc: Ligams de nosèls

en: Medium
oc: Mejan
