Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Size
pt: Tamanho

en: Weight
pt: Peso

en: Icon
pt: Ícone

en: Teaser
pt: Resumo

en: Medium
pt: Médio

en: Button
pt: Botão

en: Full node
pt: Nó completo
