Weibo Sharebutton (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Size
sk: Veľkosť

en: Weight
sk: Váha

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Icon
sk: Ikona

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Node links
sk: Odkazy uzla

en: Medium
sk: Stredná

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Full node
sk: Plný uzol
