Weight (6.x-1.2) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Language
bg: Език

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Field
bg: Поле

en: Save
bg: Запази

en: No posts available.
bg: Няма намерено съдържание.

en: published
bg: публикувано

en: sticky
bg: Закрепена

en: promoted
bg: промотирано
