Weight (6.x-1.2) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Field
bs: Polje

en: Save
bs: Sačuvaj

en: No posts available.
bs: Nema dostupnih članaka.

en: published
bs: objavljen

en: sticky
bs: zalijepljen

en: promoted
bs: promoviran

en: Column
bs: Kolona
