Weight (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Field
ca: Camp

en: Save
ca: Desa

en: Separator
ca: Separador

en: No posts available.
ca: No hi ha articles disponibles.

en: published
ca: publicat

en: Default weight
ca: Pes predeterminat

en: sticky
ca: estàtic

en: promoted
ca: promocionat

en: Column
ca: Columna

en: translate
ca: tradueix

en: You need at least one field before you can configure your table settings
ca: Necessiteu com a mínim un camp abans de poder configurar els vostres paràmetres de la taula

en: Override normal sorting if click sorting is used
ca: Sobreescriu l'ordenació normal si s'utilitza l'ordenació per clic

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
ca: Habilita l'estil "enganxat" del Drupal per la capçalera de taula (JavaScript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
ca: (L'efecte de capçalera enganxada no estarà actiu per la previsualització a continuació, només a la sortida en viu)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
ca: Col·loqueu els camps en columnes; podeu combinar múltiples camps a la mateixa columna. Si ho feu, s'utilitzarà el separador de la columna especificada per a separar els camps. Marqueu la casella d'ordenació per fer que aquesta columna es pugui ordenar al fer-hi clic, i marqueu el botó d'ordenació predeterminada per a determinar quina columna ha d'ordenar-se de forma predeterminada, si n'hi hagués. Podeu controlar l'ordre de les columnes i les etiquetes dels camps a la secció de camps.

en: Table summary
ca: Resum de la taula

en: This value will be displayed as table-summary attribute in the html. Set this for better accessiblity of your site.
ca: Aquest valor es mostrarà a l'atribut HTML del resum de la taula. Establiu-lo per una millor accessibilitat del vostre lloc.
