Weight (6.x-1.2) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Language
km: ភាសា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Field
km: វាល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: No posts available.
km: គ្មាន​សេចក្ដី​ប្រកាស ។

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: sticky
km: បិទ

en: promoted
km: បាន​ផ្សាយ
