Weight (6.x-1.2) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Language
mn: Хэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: No posts available.
mn: Бичлэг байхгүй

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: promoted
mn: дэвшсэн
