Weight (6.x-1.3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Default weight
pl: Domyślna waga

en: Use Menu Weight
pl: Użyj Wagi Menu

en: You need at least one field before you can configure your table settings
pl: Konfiguracja tabeli możliwa jest dopiero po dodaniu przynajmniej jednego pola.

en: Override normal sorting if click sorting is used
pl: Pozwalaj zmieniać porządek sortowania kliknięciem nazwy kolumny

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
pl: "Przyklejone" nagłówki kolumn (JavaScript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
pl: (Przyklejone nagłówki nie będą aktywne w poniższym podglądzie tylko w trakcie oglądania widoku na żywo.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
pl: Pola umieszcza się w kolumnach. W jednej kolumnie może być kilka różnych pól - w takim wypadku rozdzielać je będzie wprowadzony separator. Wybranie opcji "sortowanie" umożliwi użytkownikom sortowanie widoku względem wybranej kolumny za pomocą kliknięcia jej nazwy. Kolejność kolumn oraz etykiety pól zmieniać można w ustawieniach pól.

en: Table summary
pl: Podsumowanie tabeli

en: This value will be displayed as table-summary attribute in the html. Set this for better accessiblity of your site.
pl: Ta wartość będzie wyświetlana jako atrybut podsumowania tabeli w HTML. Należy ustawić ją dla poprawy dostępności strony.
