Workflow Required Fields (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Field
ar: الحقل

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: State
ar: الحالة

en: Workflow
ar: سيرة العمل
