Workflow Required Fields (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Field
da: Felt

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: <none>
da: - ingen -

en: State
da: Status

en: Workflow
da: Arbejdsgang
